Apart Cabanas Oasis Del Valle
| Ingyenes Wifi | Úszómedence Csobbanó medence Szezonális kinti medence | Sporttevékenységek Túrázás Biliárdasztalok Asztali tenisz |
| Spa és relaxáció Spa terem Szolárium Teljes testmasszázs Hátmasszázs | Transzfer Díjköteles transzfer szolgáltatás | Tárgyalótermek Business center |
| Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Gyerekbarát Játszótér Játékterem |
A Southern Cross Stone Museum 700 méterre elhelyezkedő a 10 szobás Apart Cabanas Oasis Del Valle Villa Cura Brochero 4 vendég elszállásolására alkalmas, és szoláriumot kínál a pihenésre. A kertekkel körülvett 2 fürdőszobás villa túrázást, asztali teniszt és biliárdot szervez az aktív vendégek számára.
A Mina Clavero-i Kaszinó csupán 1 km-re, a Nido Del Aguila pedig 25 percnyi sétára található a Villa Cura Brochero városi turistaháztól. A legközelebbi strand autóval 5 percre, az Acqualandia pedig körülbelül 30 perc sétára található.
A 2 hálószobás Apart Cabanas Oasis Del Valle kínál TV-t, valamint a medencére nyújt kilátást. A Villa Cura Brochero városi szállás magába foglal egy fürdőszobát bidével és külön WC-vel. A vendégek élvezhetik a fürdőlepedők kényelmét is.
A saját konyhában hűtő, sütő és konyhai edények elérhető, hogy tudjon főzni magának. Az alig 1 km-re lévő La Perla dél-amerikai ételeket kínál. A vendégek a helyszínen kínált jógaórákat, valamint jóga oktatást élvezhetik.
- Helyi látnivalók
- San Jose Gabriel del Rosario850 m
- Parador nacimiento Rio Mina Clavero700 m
- Teatro El Candil1000 m
- Spa "Elephants"700 m
- Mina Clavero-i városháza1,1 km
- Plaza Centenario1,1 km
- Templo San Brochero800 m
- Capilla Nuestra Senora de Shoenstath950 m
- Southern Cross Stone Museum1000 m
- Repülőterek
- Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella nemzetkozi repuloter151 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wifi
- Parkoló
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Csak felnőttek
- Kandalló
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Csobbanó medence
- Szezonális kinti medence
- Napozóterasz
- Kert
- Szabadidős/TV szoba
- Spa terem
- Szolárium
- Hátmasszázs
- Teljes testmasszázs
- Lábmasszázs
- Túrázás
- Biliárdasztalok
- Asztali tenisz
- Jógaóra
Szolgáltatások
- Díjköteles transzfer szolgáltatás
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Business center
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Belső udvar
- Kerti bútor
- Vasaló eszközök
- LCD TV
- Játszótér
- Játékterem
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Apart Cabanas Oasis Del Valle biztosít konyhát?
Az Apart Cabanas Oasis Del Valle felszereltségéhez tartozik egy saját konyha. - ❓
Az Apart Cabanas Oasis Del Valle engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az Apart Cabanas Oasis Del Valle nem engedélyez háziállatot. - ❓
Van strand a turistaház közelében?
A turistaház kényelmes hozzáférést biztosít a Los Cajones területéhez, amely egy 9 perces sétára található. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg az Apart Cabanas Oasis Del Valle területén tartózkodunk?
Villa Cura Brochero nevezetességei közé tartozik az Acqualandia és a Mina Clavero-i Kaszinó, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók az Apart Cabanas Oasis Del Valle területétől. Ezenkívül a Nido Del Aguila (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Vannak az Apart Cabanas Oasis Del Valle területén wellness-szolgáltatások?
Az Apart Cabanas Oasis Del Valle látogatói élvezhetik a hátmasszázst, valamint a szolárium kényelmét.